Opel a inaugurat o secţiune interesantă pe website-ul www.opel.ro, destinată “vânătorilor” de reduceri. Acolo găsiţi lista cu cele mai mari reduceri disponibile în săptămâna curentă la distribuitorii Opel din toată ţara, pentru o gamă largă de modele şi motorizări.
Se bagă cineva la un Opel Agila 1.0 benzină de 7.937 euro, aflat la dealer-ul din Bacău? Dar la un Astra H sedan 1.6 benzină de 11.500 euro, disponibil în Bucureşti? Mai sunt şi alte oferte interesante, iar demn de menţionat este faptul că toate preţurile din listă includ TVA. Maşinile sunt noi, fabricate în 2008 şi 2009.
PS: Lista se actualizează săptămânal. O mică sugestie: n-ar fi o idee bună ca la fiecare maşină să fie postate şi câteva fotografii?
